Wyszukaj w serwisie

Zapping - nowoczesne usuwanie pasożytów, wirusów i bakterii

Zapping jest nowoczesną metodą usuwania pasożytów, bakterii i wirusów za pomocą prądu elektrycznego o określonej fali i częstotliwości. Twórcą metody jest dr Hulda Clark, która opierając się na badaniach m.in. Raymonda Rifa opracowała generator prądu zwany Zapperem, służący do usuwania patogenów z organizmu. Podczas wieloletnich badań, zarówno Pani doktor jak i jej poprzedników odkryto, że patogenne drobnoustroje w naszym organizmie mają określoną częstotliwość drgań. Jeżeli te drobnoustroje zostaną poddane działaniu prądu o wartości kilku volt, ich błony komórkowe zostają rozerwane. Patogen ginie i zostaje wydalony przez białe ciałka krwi.

Urządzenie zaproponowane przez Hulde Clark działa trochę jak antybiotyk: zabija wszelką florę bakteryjną w zakresie częstotliwości której się znajdzie. Niestety zabija również pożyteczne bakterie znajdujące się w naszym ciele, dlatego po serii zappingów zaleca się uzupełnienie dobrej flory bakteryjnej przez probiotyki lub dobry nabiał. Metoda obecnie wykorzystywana jest znacznie mniej inwazyjna. Dzięki diagnostyce Vega Test (Wegetatywny Test Rezonansowy) możemy dokładnie określić częstotliwość na jakiej drobnoustruj rezonansuje i zastosować prąd o określonej częstotliwości. Dzięki temu zabieg jest bardzo precyzyjny i uderza w konkretny patogen. W ciągu kilku minut możliwe jest zabicie pasożytów, wirusów i bakterii. Serie kuracji należy powtarzać, gdyż prąd nie jest w stanie dotrzeć we wszystkie miejsca w ciele. Z reguły przewodzi on po ściankach organów, dlatego bakterie znajdujące się wewnątrz jelit czy żołądka są trudne do całkowitego usunięcia. Zdarza się również, że pasożyt jest zainfekowany jakimś wirusem. W momencie jego śmierci wirus zostaje uwolniony do naszego organizmu i dochodzi do powtórnego zakażenia. Wtedy kolejna diagnoza pozwala na wykrycie drobnoustroju a kolejna seria zappingu na jego usunięcie.

W przypadku mniejszych zakażeń zaleca się przeprowadzanie zappingu przez minimum 5 dni. W przypadku poważniejszych chorób przeprowadza się zapping do czasu ustąpienia objawów. Niekiedy może trwać to miesiąc lub dłużej. Dr Clark zaleca równoczesne oczyszczanie całego organizmu różnymi kuracjami ziołowymi.

Sam proces zabijania prądem drobnoustrojów nie jest inwazyjny. Jednak w momencie śmierci pasożytów czy bakterii wydzielane są silne toksyny, z którymi organizm musi sobie poradzić. Oznaką takiej detoksykacji może być ból głowy, nudności, biegunka (wskazane jest samodzielne wykonanie oczyszczania jelit w celu szybszego usunięcia resztek pasożyta) oraz gorsze samopoczucie. Objawy detoksykacji jednak nie powinny utrzymywać się dłużej niż dwa dni. Wskazane jest picie znacznej ilości wody, spacery oraz sauna. Należy jak najbardziej pobudzić limfę do działania i usuwania z organizmu toksyn. W przypadku wykrycia w organizmie pasożytów dodatkowo wskazana jest przeciwpasożytnicza kuracja ziołowa.

Aby wykorzystać pełne spektrum możliwości zappingu najlepiej oczyścić organizm z metali ciężkich, które sprzyjają wielu infekcjom i namnażaniu się bakterii, pasożytów i grzybów. Naturalne metody usuwania metali ciężkich z organizmu można znaleźć na zdrowieokey.pl. Oczywiście całkowita eliminacja wszystkich zanieczyszczeń jest mało możliwa, gdyż obecnie metale ciężkie znajdują się w środowisku, w chemii gospodarczej, w wodzie, w powietrzu, w lekach i suplementach. Należy systematycznie odtoksyczniać organizm i stosować zapping w celu usunięcia mikroflory patogennej. W przypadku zanieczyszczonego organizmu zapping ma zmniejszoną skuteczność działania, gdyż patogen szybko powraca mając dogodne środowisko do rozwoju oraz osłabiony układ odpornościowy. Dr Clark, oprócz standardowego zappingu, zaleca również cały szereg zabiegów służących wyzdrowieniu. Jest to m. in. oczyszczanie wątroby czy nerek minimum 2 razy w roku.

Przeciwskazaniem do wykonania zappingu jest ciąża, epilepsja, rozrusznik serca oraz inne urządzenia elektryczne znajdujące się wewnątrz ciała.

 

Przykładowe kuracje:

Pies 8 lat - berneński pies pasterski - z ostrymi objawami bólów stawów, nie może podnieść się z legowiska. Dojazd do zwierzęcia i diagnoza Vega Test: bolerioza i kilka rodzaji mniej poważnych bakterii. Pierwsza seria zappingu ok. 2 godzin na różnych częstotliwościach w celu zabicia wszystkich patogenów. Po 8 godzinach kolejna diagnoza, powracająca bolerioza, seria zappingu około godziny. Pies wstaje ale bardzo osłabiony. Przez kolejnych 5 dni serie zappingów głównie na boleriozę dwa razy dziennie, rano i po południu. 6 dnia pies normalnie spaceruje i reaguje. Raz na dwa tygodnie badania kontrolne przez okres 2 miesięcy.